İstanbul Yaşam Koçu

Son yıllarda oldukça fazla insan, yaşamları boyunca daha fazla mutluluk ve başarma hissi arayışı içinde yer alır. Bu kapsamda, bir yaşam koçu ile süreci yönetmek birçok kişi için ayrıcalıklı bir deneyim sağlayabilir. Yaşam koçu, kişisel gelişim, amaca erişebilme ve hayatın farklı alanlarda destek amacıyla bireylerle birlikte çalışmalar yürüten bir profesyoneldir.

Bu noktada İstanbul yaşam koçu, kişilerin özelliklerini ortaya çıkarmalarına , isteklerini kararlaştırmalarına, engelleri aşmalarına ve bununla beraber tatmin eden bir şekilde yaşamalarına yardımcı olur. Bir danışman ile çalışıyor olmanın ana nedeni, bireylerin kendilerini daha iyi anlayabilmelerini , içsel motivasyonlarını artırmalarını ve yaşam içinde olumlu yönde farklılıklar yapmalarını sağlamak ve ortam yaratmaktır.

İstanbul Yaşam Koçu

Yaşam koçu İstanbul ve dahasıyla farklı bir semtte yaşamakta olan kişilerin kolay bir şekilde ulaşabildiği desteklerden bir tanesidir. İsterseniz fiziki olarak isteğe göre de çevrim içi seanslar ile bahsi geçen kapsamda uzmanca bir destek almanız oldukça kolaydır.

Yaşam koçları genellikle kişilerin hayallerini kararlaştırmalarına, şahsına duydukları güveni yükseltmelerine, gerginlikle başa çıkmalarına, iletişim becerilerini ilerletmelerine, zamanı yönetebilme yeteneklerini kazanmalarına ve sağlam bağlar kurmaları adına destek olur . Bu süreçte, koçlar danışanların kendisini dinlemelerine, değerlerini fark etmelerine ve hedeflerine uyum sağlayan hareketler yapmaları için teşvik sağlar.

Koçların bireye katmış olduğu artılardan bazılarını maddelemek gerekli görülürse;

  • Bireysel gelişim
  • Amaç netleştirme döneminde hizmet
  • Dönüşüm ve değişim arayışlarında hizmet sağlayabilmek
  • Doğru iletişimde gelişim göstermek

Yukarıdaki alanda yer alan maddeler de incelendiğinde anlaşılacağı üzere yaşam koçu desteği epey büyük bir önem arz eder.

İstanbul Yaşam Koçu Fiyatları

Yaşam koçu hizmet bedelleri birçok farklı kritere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu doğrultuda koçun deneyimi, sertifikası ve eğitimleri, bulunduğu coğrafya gibi etkenler, fiyatlandırmayı oluşturan yapılardır. Bununla beraber, yaşam koçlarının sunduğu hizmet, fazlalığı ve süresi de hizmet bedelini etkileyebilir.

İstanbul yaşam koçu fiyatları da bu doğrultuda çeşitli tutarlandırmalara bağımlıdır. Fiyatlandırmada ayrıca, koçun sunmuş olduğu ek hizmetler, farklı gereklilikler veyahut istekler gibi kriterler de önem taşır. Bazı yaşam koçları, spesifik alanlarda uzmanlık kazanmış olabilir ve bütün bunlar fiyatlandırmaları belirleyebilmektedir. Örnek vermek gerekirse, eğitim danışmanlığı, ilişki danışmanlığı, sağlık gibi belirli konularda uzmanlaşan danışmanlar, daha yüksek ücretler talep edebilmektedirler. Fiyatlar alanında net yanıt bulabilmek için tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?