Hakkımda

Hakkımda

Hakkımda

1984 yılında Tarsus'ta doğdum. 2008 yılında Çukurova Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Sonrasında 10 yıl havacılık sektöründe kurumsal hayatın güzelliklerini deneyimledim. Bu süreçte geçmişten beri insan psikolojisine ve davranışlarına olan merakım buluştuğum yüzbinlerce insanla daha da arttı ve bir yandan da gözlemleme yeteneğimi son derece geliştirdi.

Sorgulama sürecimde işe ilk kendimden başlamaya karar verdim. Kendi karanlığımdan geçmeden başkalarına ışık olamazdım. Ben gerçekten kimdim? Amaçlarım ve hedeflerim nelerdi? Gerçekten ne istiyordum? Beni neler mutlu ediyordu? Son derece kararlı adımlarla insanlara da aynı değerleri katmak üzere yola çıktım. Kişisel ve ruhsal dönüşümün insan üzerindeki muazzam etkilerini ilk kendimde deneyimledikten sonra başkalarına da dokunmanın bu dünyayı daha harika bir yer haline getirebileceği düşüncesi ile mesleki eğitimlerime başladım.

İlk önce Boğaziçi Üniversitesi BUYEM kapsamında Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı eğitimi aldım. Hemen akabinde Nişantaşı Üniversitesi kapsamında AC akredite Profesyonel Bilişsel Koçluk eğitimini tamamladım. Daha sonra ünlü Düşünce Gücüyle Tedavi kitabının Amerikalı yazarı Louise L. Hay tarafından tasarlanan HealYour Life Atölye Liderliği ve Eğitmenliği Programı’na katıldım. Son olarak Yeditepe Üniversitesi kapsamında ICF akredite Kurumsal Koçluk programını ve dahilinde Usta Koçluk eğitimini  tamamlamamın ardından yine ICF akredite nish koçluklar olan İlişki Koçluğu, Yönetici ve Takım Koçluğu, Holistik Koçluk ve Nefes Koçluğu eğitimlerini aldım. Aynı zamanda koçluk mesleğini destekleyen Transaksiyonel Analiz, NLP (NeuroLinguistic Programming), Optimum Denge Modeli 1 ve 2, ve Optimum Denge Modeli Aile Eğitimlerini de yolculuğuma ekledim.

Son iki yılda bireysel birçok atölye düzenledim ve insanlarla bir araya gelip harika paylaşımlar deneyimledim. Bununla birlikte aktif olarak bireysel koçluk seanslarına da devam etmekteyim. Hayallerimden biri olan ilişkiler üzerinden dönüşümü anlatan ilk kitabım Benim Bir Hikayem Var 2023 Nisan ayında okuyucularla buluştu.

Her gün yeni şeyler öğrenme hevesiyle de yoluma devam ediyorum. Ve bu yolculukta bana eşlik etmenizi yürekten diliyorum.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?